O nas

Współpracujemy z firmami

Amikom

Nasza firma prowadzi działalność od 1990 roku. Przez minione lata wypracowaliśmy sobie mocną pozycję na rynku komputerowym w Białymstoku. Siedzibą firmy jest lokal w pawilonie handlowym w centrum Białegostoku przy ul. Sienkiewicza 81/3.

Tworzymy zgrany zespół gotowy do rozwiązywania nietypowych problemów. Podejmujemy trudne wyzwania, zawsze służymy radą.

Jako firma komputerowa zajmujemy się sprzedażą, modernizowaniem oraz serwisowaniem sprzętu komputerowego.

Oferujemy pełną gamę podzespołów dostępnych w Polsce. Prowadzimy również wyspecjalizowany serwis komputerowy, w którym rzetelnie i w możliwe najkrótszym czasie naprawiamy sprzęt komputerowy. Modernizujemy stare wysłużone komputery, a w przypadku sprzedaży zestawów PC oferujemy bezpłatny dojazd do klienta na terenie Białegostoku.

Przez wiele lat naszej obecności na rynku zdobyliśmy uznanie i staliśmy się partnerami handlowymi wielu firm z województwa podlaskiego. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm i przedsiębiorstw zarówno ze strony sprzętu jak i specjalistycznego oprogramowania (kadry, finanse, obsługa magazynu). Posiadamy liczne certyfikaty, pisemne rekomendacje i jesteśmy partnerami handlowymi wielu znanych w Polsce firm między innymi Microsoft, Acer, Elzab,

Szukasz pracy? Dołącz do nas!

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj z nami swoje umiejętności.

Potrzebujesz fachowego wsparcia?

Skorzystaj z pomocy zdalnej a my rozwiążemy Twój problem!

Pomoc zdalna